Czy wczasy w Wetlinie w Bieszczadach to dobry pomysł?

Kiedy zbliżają się letnie dni, większość osób myśli o wakacjach, a niektórzy planują wyjazdy już zimą. Wyborem Polaków często padają ciepłe kraje, ale Polska także ma wiele do zaoferowania. Jednym z miejsc na wakacyjny wyjazd są Bieszczady. Czy warto je odwiedzić? Sprawdź!

Co mają do zaoferowania Bieszczady?

Zabytkowe kościoły różnych wyznań, żydowskie cmentarze, znane szlaki, przełęcze czy… wodospady. To i wiele więcej mają do zaoferowania Bieszczady. To także znakomita kuchnia, możliwość poznania kultury bojkowskiej, ale przede wszystkim —  wspaniałe, majestatyczne góry, piękne o każdej porze roku. Okolice te są też cenione i chętnie wybierane ze względu na nieskażoną przyrodę. Nawet przejeżdżając ulicą w mniejszych miejscowościach można zauważyć spacerujące poboczem żubry, do bliskości saren i innej leśnej zwierzyny mieszkańcy także są przyzwyczajeni. Wizyta w Bieszczadach to unikalna okazja do obcowania z naturą nieskażoną jeszcze cywilizacją —  a takich zakątków jest niestety coraz mniej, i w Polsce, i w innych krajach. To zdecydowanie walor najmocniej przyciągający w te okolice.

Wczasy w Wetlinie w Bieszczadach —  dlaczego warto?

Wielką zaletą tego pasma gór są małe miejscowości, w których można delektować się wyjątkowym klimatem i cieszyć ciszą oraz spokojem, bez zgiełku turystów, jak na przykład w Zakopanem. Jednym z takich miejsc jest wieś Wetlina. Wczasy w Bieszczadach , w tym miejscu, na pewno będą niezapomniane, zwłaszcza dla osób lubiących obcować z naturą. Miejscowość tę warto też odwiedzić ze względu na atrakcyjną ofertę miejsc noclegowych. Można na przykład skorzystać z wynajmu apartamentu, z tarasem mającym widok na góry —  ich bliskość zapiera dech.

Oferta dla każdego

Mniej zatłoczone niż Tatry i mające mniej rozbudowaną infrastrukturę, Bieszczady mimo to mają wiele do zaoferowania praktycznie każdemu. Bliskość natury, zabytki, znakomita kuchnia… Przekonaj się sam!