Jakie asymetryczne bluzki można znaleźć na rynku?

Kobiety lubiące wyglądać oryginalnie mają do wyboru wiele możliwości jeśli chodzi o dobieranie ubrań. Mogą stawiać na przykład na nietypowe połączenia, bawiąc się modą, jak i wybierać gotowe, nietuzinkowe propozycje w postaci oryginalnych strojów. Do tych ostatnich należą na przykład asymetryczne bluzki, które w dodatku często świetnie modelują sylwetkę. Sprawdź, co oferuje rynek.

Bluzka asymetryczna —  czyli jaka?

Zwyczajne bluzki także mogą świetnie wyglądać, po co jednak stawiać na szablonowe rozwiązania skoro można wybrać na przykład produkt z jednym rękawem, odkrywający jedno ramię czy mający fantazyjne wiązanie? Takie stroje przyciągają wzrok i podkreślają styl noszącej je osoby, a jednocześnie nie są nazbyt odważnymi rozwiązaniami, nikogo nie szokują i dlatego też mogą sprawdzić się w różnych okolicznościach. Bluzki na jedno ramię, czy to z jednym ramiączkiem, czy długim rękawem, to świetny wybór na imprezy, ale też element letnich stylizacji, podczas gdy asymetryczna bluzka koszulowa z ciekawym wiązaniem może stać się częścią stroju do pracy biurowej. To subtelny sposób na przełamanie monotonii, jednocześnie nadal mieszczący się w ramach dress code. Na takie rozwiązania mogą zatem pozwolić sobie wszystkie kobiety, nie tylko te, które chcą zwracać na siebie uwagę tłumu.

Jak dobierać do swej sylwetki?

Tego rodzaju stroje mogą mieć wielki wpływ na wygląd figury, warto zatem wykorzystać ich właściwości. Przede wszystkim jednak w wybieranych ubraniach trzeba czuć się dobrze i wygodnie. Bluzkę odkrywającą całe ramię można założyć tylko do stanika bez ramiączek, gdyż wystająca bielizna wygląda bardzo nieelegancko. Zanim wybierzesz taki strój, upewnij się, że taka bielizna dobrze leży na twoim ciele, a i sama bluzka nie będzie na przykład stale się obsuwać.

Wiązane modele, na przykład koszulowe, świetnie sprawdzają się do modelowania talii. Jeśli nie masz wyraźnie zaznaczonego wcięcia w pasie, łatwo możesz to zmienić, dobierając taki strój do spodni z wysokim stanem.

Piękne propozycje dla wszystkich kobiet

Nawet lubiąc zachowawcze stylizacje i ceniąc sobie klasykę warto od czasu do czasu zerwać z monotonią i zamiast zwyczajnej bluzki wybrać na przykład pozbawioną jednego rękawa czy wzbogaconą o ciekawe wiązanie. Można w ten sposób ożywiać nawet zwyczajne, bezpieczne stylizacje.