Wirtualne spacery dla hoteli – inwestycja przyszłości

Istotnym elementem prowadzenia obiektu wypoczynkowego jest zachęcenie gości do skorzystania z proponowanej oferty. Właśnie dlatego tak ważne jest prowadzenie aktywnej i efektownej kampanii promocyjnej. Wirtualne spacery dla hoteli to nowoczesny i wyróżniający się sposób prezentowania lokalizacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wraz z okolicą. Multimedialny spot może być wykorzystywany jako reklama w mediach społecznościowych lub telewizji, ale też na różnego rodzaju eventach, konferencjach czy targach. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w taką produkcję.

Jakie korzyści niesie za sobą wirtualny spacer?

Korzystając z nowoczesnego sprzętu i umiejętności, specjaliści przygotowują multimedialną prezentację sferyczną, której głównym celem jest atrakcyjne zaprezentowanie obiektu. Sposób realizowania nagrania, z wykorzystaniem technologii 3D, sprawia, że potencjalny klient, inwestor albo partner biznesowy zyskuje możliwość wirtualnego odwiedzenia danej lokalizacji. Spacer pozwala na obejrzenie pokoi, poznanie zakresu prowadzonej działalności oraz sprawdzenie dostępnych atrakcji i udogodnień takich jak basen, sala konferencyjna czy restauracja. Świetną opcją są także zdjęcia panoramiczne okolicy, szczególnie jeśli hotel jest położony w pobliżu lasów, gór lub jezior.

Zaprezentuj swój hotel w unikalny sposób!

Wiele osób przed podjęciem decyzji o bookowaniu noclegu chce jak najdokładniej poznać dane miejsce. W takim wypadku wirtualne spacery dla hoteli są idealnym rozwiązaniem, które pomaga przyszłym gościom racjonalnie ocenić warunki  w obiekcie i zainteresować się ofertą. Co więcej, w przygotowanej aplikacji z łatwością da się też umieścić odnośnik pozwalający na szybką rezerwację miejsca, a także wskazać pobliskie atrakcje. To świetny sposób na wyróżniający się materiał promocyjny, który wzbudzi zaufanie klientów!